Mica Distribution (7.x-5.1-rc1) - en to uk translation catalogue (103 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: None
uk: Немає

en: default
uk: замовчування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Link
uk: Посилання

en: none
uk: немає

en: Help
uk: Довідка

en: Background
uk: Тло

en: Text
uk: Текст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Border
uk: Рамка

en: Base
uk: Основа

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Tab
uk: Вкладка

en: Order
uk: Послідовність

en: Red
uk: Червоний

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Gray
uk: Сірий

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Slogan
uk: Гасло

en: Grid
uk: Сітка

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: 1 Comment | @count Comments
uk[0]: 1 коментар
uk[1]: @count коментарі
uk[2]: @count коментарів

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Yellow
uk: Жовтий

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: green
uk: зелений

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: sort icon
uk: іконка для сортування

en: sort ascending
uk: впорядкувати за зростанням

en: sort descending
uk: впорядкувати за спаданням

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Secondary content
uk: Другорядний вміст

en: Tertiary content
uk: Третинний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: 10px
uk: 10 пікселів

en: 12px
uk: 12 пікселів

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Hovered Link
uk: Посилання при наведенні

en: dark
uk: темне

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Link underline
uk: Підкреслення посилання

en: Fieldset border
uk: Рамка набору полів

en: Dots
uk: Цятки

en: Gray (Default)
uk: Сірий (базово)

en: Green 1
uk: Зелений 1

en: Green 2
uk: Зелений 2

en: 4px
uk: 4 пікселі

en: 8px
uk: 8 пікселів

en: Base font size
uk: Розмір основного шрифту

en: Box shadow - light
uk: Тінь блоку - світла

en: Box shadow - dark
uk: Тінь блоку - темна

en: <h3>Rounded Corners</h3><p>Rounded corners are implimented using CSS and only work in modern compliant browsers. You can set the radius for both the main content and main menu tabs.</p>
uk: <h3>Заокруглені кути</h3><p>Закруглені кути реалізуються за допомогою CSS і працюють тільки в сучасних браузерах. Ви можете встановити радіус для відображення основного вмісту і вкладок основного меню.</p>

en: Main content radius
uk: Радіус для основного вмісту

en: Change the corner radius for the main content area.
uk: Змініть радіус кутів для області основного вмісту.

en: 6px
uk: 6 пікселів

en: Menu tabs radius
uk: Радіус для вкладок меню

en: Change the corner radius for the main menu tabs.
uk: Змініть радіус кутів для вкладок основного меню.

en: Box Shadows and Textures
uk: Тіні блоку та текстури

en: <h3>Shadows and Textures</h3><p>The box shadows are implimented using CSS and only work in modern compliant browsers. The textures are small, semi-transparent images that tile to fill the entire background.</p>
uk: <h3>Тіні та текстури</h3><p>Тіні реалізуються за допомогою CSS і з'являються лише в сучасних сумісних браузерах. Текстури — це невеликі, напівпрозорі зображення, що на кшталт плитки повністю заповнюють тло сторінки.</p>

en: Box Shadows
uk: Тіні блоків

en: <h3>Box Shadows</h3><p>Box shadows (a drop shadow/glow effect) apply to the main content column and work only in CSS3 compliant browsers such as Firefox, Safari and Chrome.</p>
uk: <h3>Тіні блоків</h3><p>Тіні блоків (a тіні/ефект підсвічування) застосовується до колонки основного вмісту і працює лише в CSS3-сумісних браузерах на кшталт Firefox, Safari та Chrome.</p>

en: <strong>Apply a box shadow to the main content column</strong>
uk: <strong>Застосувати тінь блоку до колонки основного вмісту</strong>

en: Textures
uk: Текстури

en: <h3>Body Textures</h3><p>This setting adds a texture over the main background color - the darker the background the more these stand out, on light backgrounds the effect is subtle.</p>
uk: <h3>Текстури вмісту</h3><p>Цей параметр додає текстуру поверх основного кольору тла - чим темніше тло, тим більше вони виділяються, на світлому тлі ефект є меншим.</p>

en: Select texture
uk: Оберіть текстуру

en: Hatch
uk: Штрихування

en: Vertical lines
uk: Вертикальні смуги

en: Horizontal lines
uk: Горизонтальні смуги

en: Menu Bullets
uk: Маркери меню

en: <h3>Menu Bullets</h3><p>This setting allows you to customize the bullet images used on menus items. Bullet images only show on normal vertical block menus.</p>
uk: <h3>Маркери меню</h3><p>Цей параметр дозволяє персоналізувати зображення маркерів на пунктах меню. Зображення відображаються тільки в нормальному вертикальному блоці меню.</p>

en: Drupal default
uk: Задане в Drupal

en: Arrow head
uk: Стрілка

en: Double arrow head
uk: Двоголова стрілка

en: Circle arrow
uk: Кругла стрілка

en: Fat arrow
uk: Жирна стрілка

en: Skinny arrow
uk: Тонка стрілка

en: AT Three column 3x33 - top
uk: AT Три колонки 3x33 - зверху

en: AT Three column 3x33 - left
uk: AT Три колонки 3x33 - ліворуч

en: AT Three column 3x33 - center
uk: AT Три колонки 3x33 - центр

en: AT Three column 3x33 - right
uk: AT Три колонки 3x33 - праворуч

en: AT Three column 3x33 - bottom
uk: AT Три колонки 3x33 - знизу

en: AT Four column 4x25 - 1
uk: AT Чотири колонки 4x25 - 1

en: AT Four column 4x25 - 2
uk: AT Чотири колонки 4x25 - 2

en: AT Four column 4x25 - 3
uk: AT Чотири колонки 4x25 - 3

en: AT Four column 4x25 - 4
uk: AT Чотири колонки 4x25 - 4

en: Dashboard (main)
uk: Панель керування (основна)

en: Dashboard (sidebar)
uk: Панель керування (бічна панель)

en: Dashboard (inactive)
uk: Панель керування (неактивна)
