Mica Distribution (7.x-5.1-rc3) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Link
gl: Ligazón

en: none
gl: ningún

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Order
gl: Orde

en: Red
gl: Vermello

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Gray
gl: Gris

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Grid
gl: Grella

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Yellow
gl: Amarelo

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: sort icon
gl: arranxar por icona

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
