Mica Distribution (7.x-5.1-rc3) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Link
sk: Odkaz

en: none
sk: žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Width
sk: Šírka

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Tab
sk: Karta

en: Order
sk: Poradie

en: Red
sk: Červená

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Grid
sk: Mriežka

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Yellow
sk: Žltá

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: sort icon
sk: ikona zoradenia

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
