Mica Distribution (7.x-5.1-rc1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Text
az: Mətn

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Gray
az: Boz

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Grid
az: Cədvəl

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
