Mica Distribution (7.x-5.1-rc3) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Home page
he: דף הבית

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Link
he: קישור

en: none
he: ללא

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tab
he: לשונית

en: Order
he: סידור

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Gray
he: אפור

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Slogan
he: סלוגן

en: Grid
he: רשת

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: sort icon
he: סמל מיון

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Dashboard (main)
he: לוח מחוונים (ראשי)

en: Dashboard (sidebar)
he: לוח מחוונים (סרגל צד)

en: Dashboard (inactive)
he: לוח מחוונים (לא פעיל)
