Mica Distribution (7.x-5.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
