Mica Distribution (7.x-6.0-rc3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Slogan
am: መፈክር

en: sort icon
am: አዶ ደርድር

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር
