Mica Distribution (7.x-6.0-rc3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: default
mn: Үндсэн

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Link
mn: Холбоос

en: Help
mn: Тусламж

en: Text
mn: Текст

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Order
mn: Дараалал

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх
