Mica Distribution (7.x-6.0-rc3) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: default
oc: defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Background
oc: Rèireplan

en: Text
oc: Tèxte

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Border
oc: Bordadura

en: Base
oc: Basa

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Order
oc: Òrdre

en: Red
oc: Roge

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Slogan
oc: Eslogan

en: !title: !required
oc: !title  : !required

en: Yellow
oc: Jaune

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: sort icon
oc: icòna de triada

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
