Mica Distribution (7.x-6.0) - en to kk translation catalogue (556 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Configure content moderation.
kk: мазмұнды теңшеу

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: Wrong username or password.
kk: Қолданушы аты немесе кілт сөз дұрыс емес.

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Clear index
kk: Индексті тазалау

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: read more
kk: Толық оқу

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Logo
kk: Логотип

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Public registrations
kk: Ашық тіркелулер

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
kk: Сіз сағатына %number хабарламадан артық жібере алмайсыз. Әрекетіңізді кешірек қайталауыңызды өтінеміз.

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Add a role to the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардға рөл қос

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Full name
kk: Толық аты

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: English
kk: Ағылшын

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: menu
kk: мәзір

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: update
kk: жанарту

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: published
kk: жарияланған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Front page
kk: Басты бет

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады және басқарушының қолдауы керек емес.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: warning
kk: ескерту

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: open
kk: ашу

en: Visitor
kk: Кіруші

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Forums
kk: Форумдар

en: view revisions
kk: ревизияларды көру

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Length of trimmed posts
kk: Икемделген жазбалар ұзындығы

en: 200 characters
kk: 200 таңба

en: 400 characters
kk: 400 таңба

en: 600 characters
kk: 600 таңба

en: 800 characters
kk: 800 таңба

en: 1000 characters
kk: 1000 таңба

en: 1200 characters
kk: 1200 таңба

en: 1400 characters
kk: 1400 таңба

en: 1600 characters
kk: 1600 таңба

en: 1800 characters
kk: 1800 таңба

en: 2000 characters
kk: 2000 таңба

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
kk: Жазбаның икемделген нұсқасындағы таңбалардың ең көп саны.

en: System default
kk: Әдепкі

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
kk: Сіздің PHP теңшелімдері %size шектеуінен аспау керек.

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Themes
kk: Темалар

en: administer nodes
kk: басқарушы түйіндері

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Line break converter
kk: Жол үзілімін құрушы

en: Passwords match:
kk: Құпиясөздердің сәйкестігі:

en: Slogan
kk: Ұран

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: The name used to indicate anonymous users.
kk: Анонимді қолданушыларды білдіретін атау.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
kk: Бастапқы бетте контент осы URL-ге салыстырмалы түрде көрсетіледі. Сенімсіз болсаңыз "node" жазыңыз.

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: Display on separate page
kk: Бөлек бетте көрсету

en: Location of comment submission form
kk: Пікір орналасуы ұсынылған формада

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Permission
kk: Құқық

en: Date - newest first
kk: Күні бойынша - жаңасы жоғарыда

en: Date - oldest first
kk: Күні бойынша - көнесі жоғарыда

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
kk: Мәзірлер жүйесі тек жүйелік жолдарды сақтайды, бірақ URL-дің синонимдерін пайдаланады.%link_path жолы %normal_path болып сақталды.

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Topics per page
kk: Әр парақтағы тақырыптар саны

en: Posts - most active first
kk: Жазбалар - ең белсенділері жоғарыда

en: Posts - least active first
kk: Жазбалар - ен белсенділері төменде

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Greek
kk: Грек

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: No update data available
kk: Қолжетімді деректер жаңартуы жоқ

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Or
kk: немесе

en: Default picture
kk: Әдепкі сурет

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
kk: Өз суретін жүктемеген қолданушыларға арналған суреттің URL-ы. Еш сурет қоймау үшін бос қалдырңыз.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: Triggers
kk: Триггерлар

en: Auto-reply
kk: Автожауап

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
kk: Сағатына бір қолданушыға рұқсат етілген жіберулер саны.

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Translate
kk: Аудару

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
kk: Аударымның импорты жасалынған жоқ,себебі %filename файлын оқи алмадым.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате бар:ізделінді "msgid_plural" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
kk: %filename аударма файлында %line жолында синтаксис қате табылды.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgid" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді "msgstr" %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
kk: %filename аударма файлында қате. Ізделінді мәтін %line жолында табылған жоқ.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
kk: %filename аударма файлы күтпеген жерден %line жолында аяқталды.

en: Save translations
kk: Аудармаларды сақтау

en: Create @name
kk: @name құру

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: Original text
kk: Түпнұсқа

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
kk: Суреттің көлемінің максимал мәні (мысалы, ,640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз. Егер <a href="!image-toolkit-link">Суреттің құралдар жиынтығы</a>  қондырылған болса, көлемі шектен асып кеткен файлдардар керек мөлшерге дейін азайтылады.

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Registration
kk: Тіркелу

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: outdated
kk: ескіріп кеткен

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы

en: Edit string
kk: Жолды өңдеу

en: locale
kk: тіл

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Enabled, with translation
kk: Қосылған, аудармалармен

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Must users preview posts before submitting?
kk: Қолданушы жазбаны жарияламастан бурын алдын ала көру керек па?

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Already added languages
kk: Тілдер қосылып қойылған

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
kk: <em>Шығыс</em> e-mail адресі - сайтта тіркелу кезінде, жаңа құпия сөзге сұраным жасаған кезде және т.б. хабарламалар автоматты түрде жіберілген кезде пайдаланылады. (хаттар спам ретінде саналмауы үшін сіздің доменіңізбен байланысқан адресті қолданыңыз).

en: Languages not yet added
kk: Тілдер әлі қосылмаған

en: String not found.
kk: Жол табылмады.

en: The string has been saved.
kk: Жол сақталмады.

en: The language selected for import is not supported.
kk: Язык, выбранный для импорта, не поддерживается.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
kk: Аударған файл %filename жоқ болады немесе қате тақырып.

en: Error importing interface translations
kk: Интерфейстің аудармаларын импорт қатесі

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
kk: %locale-ға импортталған %file файлы: %number жаңа жол қосылды, %update жаңартылды және %delete жойылды.

en: Latin
kk: Латин

en: Vietnamese
kk: Вьетнамша

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: HTML filter
kk: HTML фильтірі

en: Default number of forum topics displayed per page.
kk: Парақтағы тақырыптардың әдепкі саны

en: Default display order for topics.
kk: Тақырыптар көрінісінің әдепкі реті.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосыңыз. Егер қоссаңыз, тілді таңдау өрісі өңдеу формасында көрсетіледі және <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен керегін таңдай аласыз. Егер сөндірулі болса жаңа материалдар әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарға әсер етппейді

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
kk: <em>Түйін басқару</em> рұқсаттары бар қолданушылар бұл параметрлерді өзгерте алады.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: Number of posts on main page
kk: Бастапқы парақтаға жазбалар саны

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
kk: Тексеру сізге жазбаның бірнеше нұсқасының арасындағы айырмашылықты бақылайтын мүмкіндік береді.

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: The name of this website.
kk: Вебсайт атауы.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
kk: Сайтыңыздың ұраны немесе слоганы (көбінесе сайт атауының қасында жазылады).

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Number of items in each feed
kk: Әр арнадағы элементтер саны

en: Default number of items to include in each feed.
kk: Әр арнадағы әдепкі элементтен саны.

en: Feed content
kk: Арна контенті

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
kk: Әр арнадағы контент элементтерінің әдепкі көріну жалпы нұсқауы.

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
kk: Бұл контент түріне бірнеше тілдікті қолдауын қосады. Егер қосылған болса, <a href="!languages">қосылған тілдер</a> тізімінен таңдауға болатын тіл таңдау өрісі контентты өңдегенде пайда болады. Егер сөндірулі болса жаңа материал әдепкілей тілмен сақталады. Бұрыннан бар материалдарда ешқандай өзгеріс болмайды.

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: Flag translations as outdated
kk: Аударманы ескі етіп белгілеу

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
kk: Егер сіз елеулі өзгерістер енгізген болсаңыз басқа аудармаларды ескірген деп белгілей аласыз. Бұл посттың жариялану жарияланбауына әсер етпейді

en: This translation needs to be updated
kk: Бұл аудармалар жаңартуларды қажет етеді

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
kk: Бұл параметр белгіленген болса, бастапқы пост өзгертілгендіктен  бұл аударма жаңартылуы қажет. Аудармалар жаңартылғаннан кейін белгіні алып тастаңыз.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады бірақтам басқарушының қолдауы керек.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
kk: Қонақ есеп құрған кезде e-mail тексеруін талап ету

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
kk: Егер осы құсбелгі ерекшеленген болса, онда жаңа қолданушылар өз e-mail мекенжайларын тексеруден өткеннен кейін ғана сайтқа жүйе жасаған құпияcөз арқылы кіреді. Егер де ерекшеленмеген болса, онда қолданушы тіркелу кезінде жүйеге автоматты түрде кіріп өз құпиясөзін қоя алады.

en: User registration guidelines
kk: Қолданушы тіркеу нұсқаулықтары

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
kk: Бұл мәтін қолданушы тіркелу пішімінін жоғарғы жағында көрсетіледі және қолданушыға көмек көрсету және нұсқау беру үшін пайдалы.

en: Welcome, new user created by administrator
kk: Қош келдіңіздер! Жаңа пайдаланушы администратормен кұрылған!

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
kk: Басқарушы құрған жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, no approval required
kk: Растау керек емес қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
kk: Растау керек емес жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Welcome, awaiting administrator approval
kk: Басқарушы растауы керек қолданушыға арналған қарсы алу хабарламасы

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
kk: Басқарушы растау керек жаңа қолданушы есептеріне жіберілетін қарсы алу e-mail хабарламаларын баптау.

en: Password recovery email
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруге арналған хабарлама

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
kk: Жаңа пароль сұраған қолданушыға жіберілетін хабарламаны баптау

en: Account activation email
kk: Есеп растауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
kk: Қолданушы аккаунтын активациялауы кезінде (басқарушының рұқсаты керек сайтта басқарушы қолданушының аккантын активтендіреді) жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is activated.
kk: Қолданушының есебі расталған кезде хабарла.

en: Account blocked email
kk: Есепті бұғатттауға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
kk: Қолданушының аккаунты блокталғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is blocked.
kk: Қолданушының есебі бұғатталған кезде хабарла.

en: Account deleted email
kk: Есепті жоюға арналған хабарлама

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
kk: Қолданушының аккаунты жойылғанда жіберілетін хабарламаны қосу немесе баптау

en: Notify user when account is deleted.
kk: Қолданушының есебі жойылған кезде хабарла.

en: Signature support
kk: Қолтаңба қолдауы

en: Picture support
kk: Сурет қолдауы

en: Picture maximum dimensions
kk: Суреттің ең үлкен өлшемі

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
kk: Суреттің максимум көлемі, пиксельдермен

en: Picture maximum file size
kk: Ең үлкен мән өлшемі сурет

en: Maximum file size for pictures, in kB.
kk: Суреттің максимум өлшемі, kB-пен

en: Picture guidelines
kk: Сурет нұсқаулары

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
kk: Суретті кері қотару формасында әдепкі нұсқауларға қоса көрсетілетін мәтін. Бұл сіздің қолданушыларыңызды бағыттау үшін пайдалы.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: Search under selected terms
kk: Белгіленген терминдер бойынша іздестіру

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Check for updates of disabled modules and themes
kk: Жаңартуында шығарылғаны модулдары және тақырыптары тексерiңiз

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: Description of your site, included in each feed.
kk: Әр арнаға қосылатын майт туралы мәлімет.

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
kk: %mail немесе %pass өзгерту үшін қазіргі құпиясөзді енгізіңіз. !request_new.

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
