Mica Distribution (7.x-6.0-rc3) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: default
eu: lehenetsia

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Link
eu: Esteka

en: Help
eu: Laguntza

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Text
eu: Testua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Width
eu: Zabalera

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Border
eu: Ertza

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Order
eu: Ordena

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Gray
eu: Grisa

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Slogan
eu: Leloa

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: sort icon
eu: ordenatu ikonoa

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
