Mica Distribution (7.x-7.0-rc1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: default
lt: įprasta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Order
lt: Tvarka

en: Red
lt: Raudona

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Yellow
lt: Geltona

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: sort icon
lt: rūšiuoti ikona

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
