Mica Distribution (7.x-7.0-rc2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Width
ne: चौडाई

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Color scheme
ne: रंग योजना

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
