Mica Distribution (7.x-7.0-rc2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: default
ps: تلواله

en: Link
ps: تړونی

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Order
ps: اوډون
