Mica Distribution (7.x-7.0-rc3) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Download
fi: Lataa

en: default
fi: oletus

en: Link
fi: Linkki

en: Help
fi: Ohje

en: Background
fi: Tausta

en: Text
fi: Teksti

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Border
fi: Raja

en: Base
fi: Ydin

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Tab
fi: Välilehti

en: Order
fi: Järjestys

en: Red
fi: Punainen

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Gray
fi: Harmaa

en: Purple
fi: Violetti

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Yellow
fi: Keltainen

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: sort icon
fi: lajittelukuvake

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
