Mica Distribution (7.x-7.0-rc3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Slogan
gu: સૂત્ર
