Mica Distribution (7.x-7.0-rc3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Download
is: Hala niður

en: default
is: sjálfgefið

en: Link
is: Hlekkur

en: Help
is: Hjálp

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Text
is: Texti

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Width
is: Breidd

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Order
is: Pöntun

en: Gray
is: Grár

en: Slogan
is: Slagorð

en: sort icon
is: röðunartáknmynd
