Mica Distribution (7.x-7.0) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Download
ca: Baixa

en: default
ca: predeterminat

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Border
ca: Vora

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tab
ca: Pestanya

en: Order
ca: Ordre

en: Red
ca: Vermell

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Gray
ca: Gris

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Yellow
ca: Groc

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: sort icon
ca: icona d'ordenació

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Top Bar
ca: Barra superior
