Mica Distribution (7.x-7.1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Width
th: ความกว้าง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Order
th: เรียงตาม

en: Red
th: แดง

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Gray
th: สีเทา

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Yellow
th: เหลือง

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: sort icon
th: เรียงไอคอน

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
