Mica Distribution (7.x-8.0-rc4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Download
tr: İndir

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
