Mica Distribution (7.x-8.0-rc6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Download
he: הורדה

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Forums
he: פורומים

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Highlighted
he: מובלט

en: Top Bar
he: סרגל עליון
