Mica Distribution (7.x-8.0-rc9) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Community
pt: Comunidade

en: Forums
pt: Fóruns

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: User menu
pt: Menu do usuário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Top Bar
pt: Topo de
