Mica Distribution (7.x-8.2-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Download
id: Unduh

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Community
id: Komunitas

en: Forums
id: Forum-forum

en: Secondary
id: Sekunder

en: User menu
id: Menu pengguna
