Mica Distribution (7.x-8.2-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Download
sv: Ladda ned

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Forums
sv: Forum

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: User menu
sv: Användarmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd
