Mica Distribution (7.x-8.2-rc2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Download
oc: Telecargament

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
