Mica Distribution (7.x-8.2-rc3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Download
it: Scarica

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Forums
it: Forum

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato
