Mica Distribution (7.x-9.0-rc5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Help
bn: সহায়তা

en: Forums
bn: ফোরাম

en: User menu
bn: ব্যবহারকারীর মেনু
