Mica Distribution (7.x-9.0-rc5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Download
et: Allalaadimine

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Forums
et: Foorumid

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Highlighted
et: Eristatud
