Mica Distribution (7.x-9.0-rc5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Forums
pa: ਫੋਰਮ
