Mica Distribution (7.x-9.0-rc5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Download
ru: Скачать

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Community
ru: Сообщество

en: Forums
ru: Форумы

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
