Mica Distribution (7.x-9.0-rc5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: User menu
ug: تىزىملىك
