Mica Distribution (7.x-9.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Forums
hr: Forumi

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
