Mica Distribution (7.x-9.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Download
hu: Letölt

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Community
hu: Közösség

en: Forums
hu: Fórumok

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Top Bar
hu: Felső sáv
