Mica Distribution (7.x-9.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Download
ast: Baxar

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
