Mica Distribution (7.x-9.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Download
nn: Last ned

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Forums
nn: Forum

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Highlighted
nn: Utheva
