Mica Distribution (7.x-9.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Download
vi: Tải về

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Forums
vi: Diễn đàn

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: User menu
vi: Trình đơn của Người dùng

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
