Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: type
af: tipe

en: action
af: aksie

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Languages
af: Tale

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Create @name
af: Skep @name
