Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: type
ast: triba

en: action
ast: Aición

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Filter
ast: Filtru

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: menu
ast: menú

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Languages
ast: Llingües

en: any
ast: cualesquier
