Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (64 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: type
fa: نوع

en: action
fa: عملکرد

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Site
fa: سایت

en: Inline
fa: درون خطی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Close
fa: بستن

en: Operation
fa: عملکرد

en: menu
fa: منو

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Refine
fa: تصفیه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Entity
fa: عنصر

en: any
fa: همه

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Content ranking
fa: رتبه‌بندی محتوا

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
fa: اعداد زیر میزان اهمیت هر یک از خصوصیات محتوا را در هنگام مرتب‌سازی نتایج مشخص می‌سازد. اعداد بزرگ‌تر به معنای اعتبار بیشتر و صفر به معنای عدم لحاظ خصوصیت است. تغییر این اعداد نیاز به بازسازی شاخص ندارد و تغییرات بلافاصله اعمال خواهند شد.

en: Keyword relevance
fa: ارتباط کلمه کلیدی

en: Recently posted
fa: جدیدترین محتوا

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمی‌تواند ذخیره شود.

en: The human-readable name %name is already taken.
fa: نام قابل فهم توسط انسان %name قبلا ثبت شده است.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Delete selected content
fa: حذف محتوای انتخابی

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fa[0]: آیا از حذف این مورد اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این موارد اطمینان دارید؟

en: Search result
fa: نتایج جستجو

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
fa: انواع محتوا شامل وضعیت پیش‌فرض, ارتقا به صفحه اول, تنظیمات, دیدگاه‌ها و غیره را اداره کنید.

en: Add new %type
fa: افزودن %type جدید

en: and where %property is %value
fa: و %property آنها %value است.

en: where %property is %value
fa: که %property آنها %value است.

en: and where
fa: که

en: Group content visibility
fa: رویت پذیر بودن محتوای گروه
