Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (65 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: type
gl: tipo

en: action
gl: acción

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Site
gl: Sitio

en: Inline
gl: En liña

en: Filter
gl: Filtro

en: Close
gl: Pechar

en: Operation
gl: Operación

en: menu
gl: menú

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Languages
gl: Idiomas

en: Entity
gl: Entidade

en: any
gl: calquera

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: Content ranking
gl: Ranking de contido

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
gl: Os números seguintes controlan qué propiedades da búsqueda de contido deben definir a ordenación dos resultados. Os números maiores implican maior influencia. Cero significa que a propiedade ignórase. Ó cambiar estos números non é necesario reconstruir o índice de búsqueda. Os cambios  xorden efecto inmediatamente.

en: Keyword relevance
gl: Relevancia da clave

en: Recently posted
gl: Enviado recentemente

en: Create @name
gl: Crear @name

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Search index
gl: Índice de busca

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: The human-readable name %name is already taken.
gl: O nome lexíbel por persoas %name xa está ocupado.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: Delete selected content
gl: Elimine o contido seleccionado

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
gl: Xestionar tipos de contenido, incluindo estado predefinido, promoción a páxina, opcións de comentarios, etc.

en: Group type
gl: Tipo de grupo

en: Add new %type
gl: Engadir novo %type

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde
