Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: type
gu: પ્રકાર

en: action
gu: ક્રિયા

en: Site
gu: સાઇટ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Close
gu: બંધ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: any
gu: કોઈપણ
