Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: type
hr: vrsta

en: action
hr: akcija

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Filter
hr: Pročisti

en: Operation
hr: Operacija

en: menu
hr: izbornik

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Languages
hr: Jezici

en: any
hr: bilo koji

en: Show only items where
hr: Pokaži samo stavke gdje

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: Content ranking
hr: Vrednovanje sadržaja

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
hr: Slijedeći brojevi kontroliraju koje atribute pretraga sadržaja treba da uzme u obzir pri sortiranju rezultata. Veći brojevi utiču više, nula znači da se atribut ignorira. Mijenjanje ovih brojeva ne zahtijeva ponovnu izgradnju indeksa pretrage. Promjene odmah stupaju na snagu.

en: Keyword relevance
hr: Značaj ključne riječi

en: Recently posted
hr: Posljednje dodano

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.

en: The human-readable name %name is already taken.
hr: Ljudima čitljiv naziv %name je već zauzeto.

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Delete selected content
hr: Ukloni odabrani sadržaj

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
hr: Upravlja vrstama sadržaja, uključujući zadanim statusom, postavkama komentara itd.

en: Add new %type
hr: Dodaj novu %type

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: where %property is %value
hr: gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje
