Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: type
ku: جۆر

en: action
ku: کردار

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Operation
ku: کردار

en: menu
ku: پێڕست

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: any
ku: هەر کام

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: Content ranking
ku: ڕیزبه‌ندی ناوه‌ڕۆک

en: Recently posted
ku: دوواترین نێردراو

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.

en: The human-readable name %name is already taken.
ku: ناوی مافی توانای خوێندنه‌وه‌%name براوه‌.

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Delete selected content
ku: سڕینەوەی ناوەڕۆکی دەسنیشانکراو

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان

en: Save content
ku: ناوەڕۆک پاشەکەوت بکە

en: Add new %type
ku: زیادکردنی %type ی نوێ
