Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: type
mg: karazana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Delete selected content
mg: Fafao ireo lahatsoratra nosafidinao

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
