Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: type
mn: төрөл

en: action
mn: үйлдэл

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: menu
mn: цэс

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
