Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
