Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Inline
ps: ننليكى

en: Filter
ps: چاڼ

en: Close
ps: تړل

en: Undo
ps: ناکړ

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول
