Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Close
se: Gidde

en: Languages
se: Gielat

en: Create @name
se: Ásat @name
