Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Languages
si: භාෂා
