Micro (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: type
sl: tip

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Inline
sl: V vrstici

en: Close
sl: Zapri

en: menu
sl: meni

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Languages
sl: Jeziki

en: any
sl: karkoli

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Containing any of the words
sl: Vsebuje vsaj eno od besed

en: Containing the phrase
sl: Vsebuje besedno zvezo.

en: Containing none of the words
sl: Naj ne vsebuje nobene od besed

en: Only of the type(s)
sl: Samo tip(i)

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sl: Naslednje številke določajo, katere lastnosti bodo bolj pomembne pri prikazu rezultatov ob iskanju vsebine. Višje številke pomenijo večji vpliv, nič pomeni, da je lastnost prezrta. Spreminjanje teh številk ne zahteva ponovne izgranje iskalenga indeksa. Spremembe bodo v veljavo stopile takoj.

en: Recently posted
sl: Zadnji prispevki

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Search index
sl: Indeks iskanja
